Kremenac d.o.o.

locationValjevo, Valjevo
Card image cap

Potreban nam je:

Terenski komercijalista

 Beograd, Čačak, Kragujevac, Kraljevo, Kruševac, Niš, Novi Pazar, Novi Sad, Subotica, Šabac, Užice, Valjevo

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Poželjno je radno iskustvo u terenskoj prodaji
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
  • Izražene komunikacione i organizacione sposobnosti
  • Veština pregovaranja i prezentovanja usluga
  • Poželjno posedovati vlastiti automobil

Opis posla:

  • Redovan obilazak klijenata i unapređivanje saradnje
  • Akviziranje novih klijenata
  • Prikupljanje i analiziranje podataka sa tržišta i davanje predloga za unapređenje prodaje
  • Obezbeđivanje uspešne prodaje, distribucije i dostupnost proizvoda na određenoj teritorij
  • Izveštavanje o tokovima prodaje / izrada izveštaja o realizaciji plana prodaje
  • Praćenje realizacije prodaje po zadatim planovima i kontrola naplate potraživanja

Nudimo vam:

  • Fiksni deo + bonus za uspešne rezultate
  • Mogućnost da uvodite promene i izrazite vašu kreativnost
  • Amortizaciju
  • Obuku za efikasno obavljanje posla
  • Profesionalni razvoj karijere