Balkan Hidraulik d.o.o. Beograd

locationBeograd, Autoput za Novi Sad 135, Zemun

Balkan Hidraulik d.o.o. Beograd je dinamičan poslovni sistem osnovan 2009. godine koji se danas bavi prodajom, proizvodnjom, ugradnjom i servisiranjem opreme i nadgradnji za komercijlna vozila.

Preduzeće Balkan Hidraulik d.o.o. Beograd za potrebe proizvodnog pogona raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

BRAVAR

Beograd

Opis posla:

  • Proizvodnja karoserija i kiper nadgrdanji za motorna vozila, prikolice i poluprikolice.

Potrebni uslovi:

  • Samostalnost, sigurnost i kreativnost u radu
  • Spremnost za nova saznanja i nove zadatke
  • Kvalitetan i odgovoran rad
  • Poštovanje odredbi u skladu sa propisima o bezbednosti i zdravlju na radu

Ostalo:

  • Radno vreme definisano Ugovorom o radu
  • Redovna mesečna isplata zarade prema rezultatima rada
  • Troškovi putovanja na teret poslodavca ili smeštaj ako je potrebno
  • Prijava u radni odnos na neodređeno vreme
  • Obavezan probni rad
  • Moguće dugogodišnje angažovanje na raznim projektima

Nudimo Vam:

  • Dinamičan posao u kompaniji velikog potencijala, mogućnost profesionalnog napretka i usavršavanja u skladu sa rezultatima, odgovarajuću zaradu
  • Stalne obuke i usavršavanje na radnom mestu
  • Mogućnost da kroz posete kolega iz drugih zemalja, unapredite svoje profesionalno znanje