Agro Jevtić d.o.o.

locationKragujevac, Podporučnika Govedarice 15a

Agro Jevtić d.o.o. Sipić je jedan od vodećih preduzeća u mlinarkoj i pekarskoj delatnosti na teritoriji Šumadije. U proteklih 19 godina stvoreno je prepoznatljivo ime. „Agrojevtić doo Sipić” je svoju delatnost razgranao kroz prodajnu mrežu i prodajne objekte koji su prepoznatljivi po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama.

Usled proširenja obima posla nudimo Vam mogućnost da postanete deo našeg uspešnog tima na poziciji:

Prodavac u pekari

- pekara „Jevtić“ u Kragujevcu -

Opšti uslovi:

  • Završena osnovna ili srednja škola bilo kog smera

Opis posla:

  • Prodaja proizvoda sa evidentiranjem prodaje na fiskalnoj kasi
  • Pripremanje i pečenje proizvoda u odsustvu pekara
  • Pripremanje, osnovno podešavanje i rukovanje opremom za rad
  • Održavanje lične higijene i higijene u objektu
  • Poštovanje HACCP principa
  • Radno angažovanje je organizovano u smenskom radu

Ukoliko ste zainteresovani da postanete deo velikog tima i ostvarite svoja poslovna očekivanja, prijavite se dostavljanjem CV-a elektronskim putem.

SAMO ONI KANDIDATI KOJI UĐU U UŽI IZBOR NA OSNOVU BIOGRAFSKIH PODATAKA BIĆE POZVANI NA RAZGOVOR!