Identity Plus d.o.o. Beograd

locationBeograd, Skender Begova 3a

Identity plus d.o.o. je firma koja postoji od 2002. godine i bavi se izradom ženske garderobe i obuće u malim serijama.

Potreban nam je:

Šivač

Beograd

OPIS POSLA:

  • samostalno šivenje na industrijskim mašinama - ravnoštepajuća, overlok, iberdek
  • šivenje u skladu sa tehnološkim zahtevima uz praćenje i kontrolu izrade

USLOVI:

  • iskustvo u šivenju kompletne ženske konfekcije - suknje, pantalone, haljine, majice, sakoi, kaputi
  • samostalnost u izradi celog komada
  • pedantnost i preciznost u izradi

NUDIMO:

  • rad u malom kolektivu u prijatnom okruženju u centru grada
  • radni odnos na neodređeno i sigurna mesečna primanja
  • radno vreme od 7-15h od ponedeljka do petka, vikend je slobodan
  • okvirna plata: 40.000,00 - 55.000,00 rsd

Ukoliko želite da budete deo našeg tima, pošaljite nam svoj CV elektronskim putem ili nas kontaktirajte telefonom Kliknite za broj telefona od 9-14h.

Rok za prijavu: 02.08.2019.

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.