Jelofina d.o.o.

locationKragujevac, Bulevar Kraljice Marije 54N

Jelofina d.o.o. Kragujevac raspisuje konkurs za radno mesto:

RADNIK NA CNC MAŠINI

Broj izvršilaca: 6, Lokacija: Kragujevac

Kant mašina – BRANDT

Obradni centar – BIESSE ROVER

Krojac – BIESSE

Protočna tiplerica – VITAP POINT

Horizontalni formatizer: SCM

OPIS POSLA:

  • rad na određenoj mašini
  • odgovornost i samostalnost u radu
  • spremnost na rad u smenama

USLOVI:

  • srednja stručna sprema
  • radno iskustvo minimum 2 godine
  • poznavanje rada na računaru prednost

NUDIMO:

  • redovnu zaradu sa adekvatnim vrednovanjem rezultata rada
  • kontinuirano ulaganje u Vaš profesionalni razvoj kroz dodatne obuke i treninge
  • rad u sredini koja omogućava individualni razvoj i samostalnost

Prijavom na konkurs dajete pristanak za upotrebu informacija iz radne biografije i propratnog pisma isključivo u svrhu sprovođenja selekcije za ovo radno mesto u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Prilikom slanja prijava obavezno navesti za koju CNC mašinu se konkuriše.