ALMEX DOO

locationPančevo, Jabučki put bb
Card image cap

ALMEX d.o.o. raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

Serviser u ovlašćenom CLAAS servisu

5 izvršilaca, Pančevo

Uslovi:

  • minimum III stepen stručne spreme (isključivo automehaničari i mehaničari)
  • osnovni nivo rada na računaru
  • posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • osnovni nivo znanja engleskog i/ili nemačkog jezika

Opis poslova:

  • servisira, popravlja i vrši remont poljoprivredne mehanizacije
  • podnosi izveštaj o izvršenom servisu mašina od prethodnog dana
  • vodi računa o tehničkoj ispravnosti servisnog vozila i o tome obaveštava Rukovodioca službe servisa
  • stara se o uredno razvrstanim i složenim mašinama u krugu firme
  • odgovoran je za povereni mu alat i pravilno korišćenje istog
  • odgovoran je za brigu o materijalnim dobrima firme i sredstvima transporta koje koristi

Prijave slati elektronskim putem.

Konkurs je otvoren do 21.08.2019.