Univerexport d.o.o. Novi Sad

locationBeograd, Crnotravska 7-9

Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine.

Razgranata mreža maloprodajnih objekata prepoznatljivih po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama je nešto što nas čini postojanim na tržištu već 28 godina.

Postani i ti deo našeg uspešnog tima!

Univerexport za svoje objekte u Beogradu raspisuje konkurs za poziciju:

Prodavac I kategorije
(pekara, delikates i grill)

Beograd
Objekti: Rudnička 1, Crnotravska 7-9, Živka Davidovića 86 i Nehruova 68b

Mi Vam nudimo:

  • Platu od 35.000 RSD neto
  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u dinamičnom okruženju

Opšti uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Afinitet za rad sa ljudima i rad u timu
  • Poželjno iskustvo za rad na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

  • Vođenje računa o urednosti i ispravnosti izloženih proizvoda, rokovima trajanja proizvoda, bar kodova, deklaracija, kao i ostale prateće dokumentacije robe
  • Praćenje temperature rashladnih vitrina i komora na odeljenju
  • Priprema proizvoda za dalju upotrebu i prodaju-pečenje mesa i povrća i podgrevanje gotovih jela na odeljenju gastronomije prema ustanovljenim procedurama za rad, sečenje suhomesnatih proizvoda na odeljenju delikatesa, pečenje peciva na odeljenju pekare
  • Prenos  potrebne  robe  iz magacina u objekat za izlaganje i rad na odeljenju
  • Posluživanje potrošača željenom robom

Svi zainteresovani kandidati treba da dostave svoju prijavu do 21.08.2019.