First Point d.o.o.

locationBeograd, Bulevar Zorana Đinđića 67/7

Firstpoint d.o.o. je firma koja se već sedam godina uspešno bavi čišćenjem i održavanjem poslovnih prostora u Beogradu. Zahvaljujuci ozbiljnom pristupu i povećanju obima posla imamo potrebu za radnicama u službi čišćenja objekata na teritoriji Beograda.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

SPREMAČ/ICA - HIGIJENIČAR/ICA

Opis posla:

  • Čišćenje i održavanje objekata, kancelarija- poslovnih prostora

Broj izvrsilaca i mesto rada:

  • Više izvršilaca za rad u Beogradu

Zahtevi:

  • Vredne, sposobne, pedantne i odgovorne žene

Radno iskustvo:

  • Poželjno, ali nije neophodno

Uslovi koje nudimo:

  • Rad u prijatnom ambijentu
  • Redovna isplata zarade, sa svim zakonskim obavezama: topli obrok,, prevoz
  • Prijava kroz radni odnos ili dopunski rad

Radno vreme:

  • Puno radno vreme, ali i mogućnost za rad vec zaposlenih žena kroz formu dopunskog rada do 1/3 punog radnog vremena u dogovoru sa poslodavcem

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti elektronskim putem.

Kandidati koji udju u uži izbor biće kontaktirani.