Dudi Co. d.o.o.

locationSubotica, Dinka Zlatarića 12
Card image cap

ZBOG OTVARANJA MINI CENTRA I LOGISTIČKOG CENTRA

Oglašavamo poziciju za radno mesto:

DOSTAVLJAČ/MAGACIONER

Subotica

Od naših zaposlenih očekujemo kvalitet rada vidljiv u rezultatima u odnosu na doprinos ispunjavanja ciljeva preduzeća, odgovornost u radu, lojalnost i pozitivan životni stav. Nudimo sigurnost u perspektivnoj, dinamičkoj kompaniji i mogućnost učenja i napredovanja, mogućnost stalnog zaposlenja i redovnu, stimulativnu zaradu.

Posao dostavljača/magacionera podrazumeva intenzivnu ljubaznu komunikaciju sa kupcima pri dostavi robe, odgovornost, lojalnost i pozitivan životni stav.

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Poželjno prethodno iskustvo na istoj poziciji

Opis posla:

  • Prijem robe u magacin (kontrola kvaliteta i kvantiteta robe i vođenje evidencije o prijemu)
  • Vođenje reklamacija i koordinacija sa serviserima
  • Vršenje popisa robe
  • Vođenje magacinskih knjiga
  • Pravilno održavanje postojeće robe u magacinu
  • Praćenje rokova trajanja proizvoda
  • Izdavanje robe sa vođenjem određene dokumentacije
  • Priprema robe na palete, utovar i istovar robe, prilikom prijema i otprema
  • Pakovanje robe, sortiranje
  • Pripremanje robe na palete
  • Utovar i istovar robe u kamione
  • Održavanje higijene magacina i prostora unutar kruga firme
  • Razvoz robe i isporuka kupcima

Profil kandidata:

  • Ljubazna i uslužna osoba vedrog duha
  • Visoka organizaciona sposobnost i sistematičnost
  • Odgovorna osoba

Prednosti:

  • Prethodni rad u servisu i iskustvo u servisiranju manjih stvari i vođenju reklamacija
  • Oglas otvoren i osobama sa invaliditetom

Nudimo:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Sigurnu, redovnu i konkurentnu zaradu

Obavezno slanje CV-a sa slikom.