B Shoes Fashion d.o.o.

locationBeograd, Autoput za Zagreb 20

Preduzeće B Shoes Fashion d.o.o. je prisutno na tržištu od 2012. godine sa sedištem u Beogradu kao veleprodaja moderne, funkcionalne i pristupačne obuće za žene. Članica smo Enmon grupacije koja u svojoj grupi ima više preduzeća koja posluju na teritoriji Srbije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Makedonije, Mađarske i Nemačke.

Usled povećanja obima posla raspisujemo konkurs za poziciju:

MAGACIONER

Mesto zaposlenja: Beograd

Opis posla:

  • Skladištenje robe
  • Odvajanje i pakovanje
  • Poštovanje procedure rada distributivnog centra

Uslovi za prijavu:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Sposobnost dobrog funkcionisanja u timu
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Ako ste zainteresovani da se priključite našem uspešnom timu i ispunjavate gore pomenute uslove, pozivamo Vas da se prijavite na naš konkurs.

Srećno!