Elektro limex d.o.o. Beograd

locationInđija, Pinc 1 br.3

Elektrolimex d.o.o. je fabrika koja se od 2012. godine bavi proizvodnjom dimovodnih cevi za peći na čvrsta goriva. Sedište preduzeća se nalazi u Zemunu, dok je proizvodni pogon lociran u Industrijskoj zoni Inđija.

Više o preduzeću možete pogledati na www.elektrolimex.rs.

Potreban nam je:

Radnik u proizvodnji

Inđija

Uslovi za radnu poziciju:

  • Minimum osnovno obrazovanje
  • Odgovornost u radu
  • Orijentacija ka timskom radu
  • Spremnost na rad u smenama

Osnovna zaduženja:

  • Rad na mašinama (za koji će biti izvršena odgovarajuća obuka)
  • Održavanje čistoće mašina i radnog mesta
  • Pakovanje i manipulacija gotovim proizvodima
  • Održavanje proizvodne i ostale opreme

Nudimo:

  • Redovna primanja
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Topli obrok