Zora d.o.o. hemijska čistiona i praona Subotica

locationSubotica, Dimitrija Tucovića 12
Card image cap

Potreban nam je:

Radnik na poslovima peglanja

Subotica

Uslovi i opis posla:

  • Traži se radnik na poslovima peglanja.
  • Rad u hemijskoj čistioni i praoni. Posedujemo i staru i novu opremu za pranje i hemijsko čišćenje.
  • Potrebno osnovno ili srednje obrazovanje i velika zainteresovanost za ovu vrstu posla koji je više zanat nego klasičan posao.
  • Ali ako posedujete i malo dobre volje i želje da naučite nešto novo i želite da ostanete u ovom poslu duže vreme možete nam se javiti.

Nudimo:

  • Prijava radnika OBAVEZNA.
  • Plata svakog 10 u mesecu cela, a 25 u mesecu putni troškovi (GRADSKI - PRIGRADSKE NE ISPLAĆUJEMO)
  • Godišnji odmor: dve nedelje leti dve zimi.

Preporučuje se da radnik dođe i sam vidi kako se i šta kod nas radi. Otvoreni smo od 7h do 21h i subotom od 8 do 15 h. Zaposlenom je svaka druga subota radna.

VIDIMO SE!!!