Aquatron

locationBeograd, Dolovska 27b
Card image cap

Aquatron raspisuje konkurs za radno mesto

Vozač - dostavljač

(1 izvršilac, Beograd)

Opis posla

  • Utovar/istovar balona, aparata i povezanih proizvoda
  • Isporuka do klijenta kombi vozilom B kategorije
  • Komunikacija sa klijentima
  • Uredno vođenje dokumentacije za robu koju prevozi
  • Radno vreme od 9-17, subota po potrebi

Uslovi

  • Važeća vozačka dozvola B kategorije, osnovno poznavanje grada, uredno održavanje vozila, pažljivost u saobraćaju, komunikativnost i odgovornost, sposobnost za fizički rad.
  • Radno iskustvo nije neophodno.
  • Puno radno vreme.
  • Stalni radni odnos.
  • Prednost imaju kandidati sa leve obale Dunava - Palilula.

Nudimo

Kandidati moraju pokazati svoje sposobnosti kroz plaćeni probni rad u trajanju od minimum mesec dana, nakon toga zaključuje se ugovor o radu na neodređeno vreme, stimulativna primanja.

Napomena

Ako želite postati deo našeg tima pošaljite svoj CV elektronskim putem.