Unipromet d.o.o. Čačak

locationČačak, Bulevar oslobodilaca br. 92A

Privredno društvo “UNIPROMET” d.o.o. Čačak, Bulevar oslobodilaca br. 92A, Čačak, vodeći proizvođač zaštitne opreme za puteve i mostove u Srbiji, raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

Operater na liniji za elektrostatičko farbanje

Čačak

Uslovi:

  • III ili IV stepen stručne spreme (tehnička ili mašinska struka);
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;

Opis posla:

  • Prati rad linije za elektrostatičko farbanje;
  • Kontroliše sve parametre lakirnice;
  • Vrši pripremu boje za farbanje (meša boje);
  • Učestvuje u otklanjanju zastoja na liniji, angažuje se pri interventnom održavanju, godišnjem remontu, kao i montaži nove opreme;
  • Postavlja komade i elemente u liniju i pakuje ih/slaže nakon izlaska ofarbanog proizvoda;
  • Odgovoran je za obavljanje autokontrole nad izvršenim operacijama u domenu svog opisa posla i merenje traženih parametara odgovarajućim priborom;
  • Odlaže neusaglašen proizvod na za to predviđeno mesto;
  • Prijavljuje postojanje neusaglašenog proizvoda;

Nudimo Vam:

  • Rad u stabilnom i prijatnom radnom okruženju;
  • Mogućnost napredovanja.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u najuži izbor.