Višnjica restorani d.o.o. Beograd

locationBeograd, Beograd

"Višnjica restorani" d.o.o. oglašava potrebu za prijem u radni odnos kandidate za poziciju:

Šanker

Beograd

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • završena srednja škola
  • prebivalište u Beogradu

Opis poslova:

  • vrši pripremanje i izdavanje  svih vrsta napitaka iz asortimana restorana
  • kordinira svoje poslove u saradnji s konobarima
  • vrši popunjavanje šanka sa dovoljnim količinama svih vrsta pića
  • vodi računa o pravilnom rasporedu i upotrebi svih vrsta pića
  • vodi računa o higijeni radnog prostora i sredstava za rad
  • odgovoran je za kvalitetno blagovremeno i stručno obavljanje poslova

Zaposlenima nudimo:

  • zasnivanje radnog odnosa
  • redovnu isplatu zarade
  • mogućnost napredovanja kroz rad