Majstori dizajna d.o.o. Beograd

locationBeograd, Jelene Ćetković 1

Firma “Majstori Dizajna” postoji vec 26 godina i specijalizovana je za opremanje luksuznih rezidencija kako u zemlji tako i u inostranstvu.

Ujedno smo i agenti nekoliko inostranih fabrika za teritoriju EX Jugoslavije i Albanije.

Usled daljeg širenja nase kompanije, u potrazi smo za pozicijom:

Monter garnišni u dizajn studiju

Beograd

Opis posla:

  • priprema i ugradnja sistema garnišni
  • prijem i deklarisanje robe
  • vrši prevoz kupcima po nalogu
  • održavanje lagera
  • planira potrebna sredstva i dostavlja zahtev za nabavku

Uslovi:

  • VKV ili SSS
  • vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • ozbiljnost, spretnost, urednost

Nudimo:

  • rad u uspešnom i dinamičnom okruženju
  • stimulativnu i redovnu zaradu