Festival d.o.o.

locationBeograd, Sunđelićeva 38

Partybox je specijalizovana radnja koja se bavi prodajom i iznajmljivanjem kostima za maskenbal, kao i dodataka za maskiranje. U ponudi je veoma široki spektar kostima i maski iz vaših omiljenih filmova, priča, fantazija, istorije. Kostimi, maske i dodaci su visokog kvaliteta od renomiranih proizvođača.

Ukoliko ste maštoviti, zabavni, i spremni za novu poslovnu avanturu prijavite se na naš oglas.

Potreban nam je:

Prodavac maskenbalskih kostima i opreme

Beograd

Opis posla:

  • Ljubazno dočekivanje kupaca i njihovo savetovanje pri kupovini kostima i dodataka za kostimiranje. Strpljivost u radu sa zahtevnim kupcima.
  • Briga o izloženim artiklima kao i higijena radnje (slaganje, izlaganje i promena mesta izlaganja robe, čišćenje radnje i izloga).
  • Rad za fiskalnom kasom i svakodnevno vođenje poslovnih knjiga.
  • Briga o stalnoj dopuni prodatih artikala iz magacina, kao i prijem robe i njeno izlaganje.
  • Promotivne i prodajne aktivnosti telefonski i preko kompjutera.
  • Aktivnosti na popisivanju robe kako bi se što bolje upoznali sa asortimanom.

Uslovi za zapošljavanje:

  • Završena srednja škola.
  • Minimum 1 godine iskustva u prodaji, prednost imaju prodaja garderobe i prateće opreme.
  • Sposobnost pružanja usluge kupcu uz ljubaznost, komunikativnost, i usmerenost ka postizanju prodajnih rezultata i entuzijastičnost tokom prodajnog procesa.
  • Vešto korišćenje Microsoft Office-a (Outlook, Excel i Word) kao i korišćenje internet pretrage.
  • Posedovanje stabilne radne istorije.
  • Dobro poznavanje engleskog jezika.
  • Uredan izgled i radna etika.

Kao poslodavac, u prilici smo da Vam ponudimo:

  • Rad u prijatnom i opremljenom prodajnom prostoru.
  • Rad u dve smene od 09h do 14.30h i od 14.30h do 20h od ponedeljka do subote. Svaka druga subota se ne radi.
  • Redovna isplata i prijava (25.000 din) + bonus po zasluzi.

Ukoliko smatrate da posedujete znanja, sposobnosti i veštine koje smo naveli u tekstu oglasa, pozivamo Vas da se prijavite na ovaj konkurs.

Svoju radnu biografiju (CV) sa slikom pošaljite elektronskim putem.

Napomena: samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.