Games d.o.o. Beograd

locationBeograd, Bulevar Mihaila Pupina 117

Firma GameS d.o.o. osnovana je u aprilu 2007. godine. Osnovna delatnost firme je vođenje lanca specijalizovanih maloprodaja igara, konzola i prateće igračke opreme. Prva radnja otvorena je u Beogradu u avgustu 2007. Danas Games ima osam radnji: pet u Beogradu (TC Delta City, Shopping Centar Ušće, knjižara Vulkan,SC Stadion, knjžara Laguna) dve u Novom Sadu (TC Bazaar, TC Promenada) i jednu Kragujevcu (TC Plaza). U cilju održavanja i unapređenja prodaje Games d.o.o. raspisuje konkurs za radno mesto:

Pomoćni radnik u magacinu

(na neodređeno radno vreme, radno mesto u Beogradu)

OPIS POSLA:

  • Odvajanje i klasifikacija robe
  • Razvoz robe u games maloprodajne objekte
  • Pomoć u sektoru nabavke
  • Pomoć prilikom pristizanja robe

USLOVI:

  • Odgovornost i preciznost u radu, usmerenost na zadate ciljeve,
  • smisao za timski rad,
  • izgrađene veštine komunikacije,
  • informatičko obrazovanje (MS Office paket) i znanje engleskog jezika

PREDNOST

  • osnovno poznavanje gaming opreme
  • Aktivan vozač

NUDIMO:

  • Dobre uslove rada, prijatno okruženje
  • Siguran posao i solidnu platu.

Za više informacija o kompaniji posetiti www.games.rs.