FCC Eko d.o.o. Beograd

locationLapovo, Ratnika solunskog fronta bb

Kompanija FCC koja u Srbiji pruža širok spektar opštih rešenja za upravljanje otpadom za komunalni, komercijalni i sektor male privrede kao i za domaćinstva traži kvalifikovane i motivisane kandidate za poziciju u Lapovu:

Električar/elektroničar

Uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme, elektrotehničkog usmerenja
  • Minimum tri godine relevantnog radnog iskustva
  • Prednost poznavanje elektronike na kamionima

Opis glavnih zaduženja:

  • Rad na poslovima samostalnog električara
  • Popravka električnih kvarova na vozilima i radnim mašinama
  • Montaža elektroopreme i kablova
  • Izvođenje električnih instalacija na vozilima i radnim mašinama

Željeni profil kandidata:

  • Pouzdana i odgovorna osoba
  • Posvećenost i proaktivnost
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Orijentisanost ka timskom radu

Nudimo dobre uslove rada u dinamičnoj i profesionalnoj sredini.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV do 23.08.2019. elektronskim putem.