Coral Computers d.o.o.

locationBeograd, Đorđa Stanojevića 9

Naša vizija je da postanemo lider u domenu proizvodnje i prodaje računara i računarske opreme na teritoriji cele Srbije i da na taj način u potpunosti zadovoljimo potrebe društva i pojedinaca za korišćenjem računara u određene poslovne ili privatne svrhe.

Više informacija na našem sajtu: www.coral.rs

Potreban nam je:

Asistent prodaje

Beograd

Uslovi:

  • Napredno poznavanje rada na računaru, poznavanje kompjuterskog hardware-a i software-a
  • Poznavanje internet tehnologija
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Iskustvo u branši ili bez iskustva

Opis zaduženja:

  • Kontakt sa kupcima i dobavljačima
  • Širenje prodaje i usluga
  • Veb
  • Marketing

Nudimo:

  • Mogućnost za usavršavanjem i napredovanjem