Montvision d.o.o.

locationKopaonik, Prostorije hotela Gorski

GORSKI HOTEL AND SPA je ekskluzivni hotel u samom centru Kopaonika. Trenutno smo u potrazi za kandidatima koji su motivisani da postanu deo našeg tima, kompanije Montvision d.o.o, Kopaonik, u okviru koje hotel Gorski posluje.

Konkurs je otvoren za sledeću poziciju:

Kuvar

Kopaonik

Opis posla

  • Obavlja poslove pripremanja hrane
  • Vodi računa o ispravnosti i roku trajanja namirnica
  • Prati skladištenje namirnica koje se koriste u kuhinji i njihovo pravilno korišćenje
  • Zadužen je za korišćenje sredstava higijenske zaštite
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Šefa kuhinje ili zamenika Šefa kuhinje

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa

  • Srednje obrazovanje u trajanju od 3-4 godine
  • Iskustvo od pet godina
  • Jasno poznavanje osnovnih i naprednijih tehnika kulinarstva
  • Pedantnost, marljivost i posvećenost
  • Kolegijalnost, timski rad, koordinacija sa ostalim sekcijama
  • Poštovanje sanitarnih normi i uredan rad

Poslodavac nudi

  • Mogućnost zaposlenja za stalno
  • Prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog dana rada
  • Mogućnost učenja i napredovanja
  • Mogućnost dogovora sa poslodavcem o svim bitnim pojedinostima

Kontakt: Kliknite za broj telefona