Društvo za trgovinu i usluge Eco fruit plus d.o.o Beograd-Palilula

locationBeograd, Sutjeska Tri,broj 28

Tražimo ozbiljnog i odgovornog kandidata za stalni radni odnos (ne sezonski) na poziciji:

Vozač

Beograd

Opis posla:

  • Vožnja pick-up i kombi vozila
  • Priprema robe za razvoz
  • Utovar iste
  • Razvoz robe po Beogradu (uglavnom je ista linija razvoza)
  • Održavanje vozila (redovna kontrola maziva motora, higijena vozila)
  • Održavanje i higijena magacina
  • Korektna i profesionalna komunikacija sa klijentom

Uslovi:

  • Neosuđivan
  • Ozbiljan, odgovoran, vredan, komunikativan kandidat, spreman za rad u dinamičnom okruženju

Nudimo:

  • Rad u prijatnom i dinamičnom okruženju
  • Stalni radni odnos
  • Dobru i strogo redovnu zaradu
  • Dodatne stimulacije za kvalitetan rad
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja
  • Okvirna plata: 45.000 - 55.000 RSD