TeraSteel d.o.o.

locationLeskovac, Leskovac

TeraSteel d.o.o. Srbija, deo Sistema TeraPlast Grupe (matične kompanije iz Rumunije) i lider je u proizvodnji građevinskih sendvič panela, konstrukcija za izradu hala od pocinkovanog lima i pokrivača od limenog crepa. TeraPlast je rumunska kompanija koja se kotira na bukureštanskoj berzi i lider je na tržištu proizvodnje širokog spektra građevinskih materija.

Više informacija o kompaniji TeraSteel možete pogledati na web sajtu www.terasteel.sr i o TeraPlast Grupi na www.teraplast.ro.

Radnik na liniji za proizvodnju sendvič panela

5 izvršilaca
Mesto rada: Leskovac

OPIS POSLOVA:

  • mehanička obrada metala - profilisanje,
  • doziranje hemijskih supstanci i formiranje pene,
  • rad na delu linije za sečenje i slaganje panela,
  • rad na delu lije za pakovanje panela.

USLOVI:

  • III ili IV stepen stručne spreme,
  • vrsta stručne spreme: tehnička struka, mašinska struka i hemijski tehničar,
  • poznavanje proizvodnog procesa,
  • poznavanje rada na računaru.

USLOVI KOJE NUDIMO:

  • rad u dinamičnom okruženju uz mogućnost napredovanja;
  • vrlo dobar paket zarade, u zavisnosti od iskustva aplikanta;
  • dobre radne uslove i prijatnu atmosferu za rad.

Biće kontaktirani samo kandidati čije prijave uđu u uži izbor.