Aptiv contract services d.o.o.

locationLeskovac, Zelena zona Prva 1
Card image cap

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Tehničar u održavanju

Leskovac

Oblikujte budućnost mobilnosti od prvog dana.

Ova pozicija je deo EDS (Electrical Distribution Systems) segmenta.

Tehničar u održavanju obavlja aktivnosti održavanja prateći sva bezbedonosna uputstva vezana za rad sa alatima i mašinama, u skladu sa standardima kvaliteta, poštujući pravila bezbednosti i zdravlja na radu i zaštite životne sredine, i izvode druge zadatke date od strane nadređenog uz poštovanje procedura koje se primenjuju u preduzeću.

Osnovna zaduženja:

  • Obavljanje aktivnosti održavanja, kao što je navedeno u planu održavanja za navedenu oblast
  • Korišćenje radioničarskih alata u skladu sa potrebama održavanja opreme u proizvodnji
  • Učestvovanje u promenama podešavanja opreme u skladu sa uputstvima proizvođača opreme i supervizora
  • Instaliranje nove opreme u skladu sa uputstvima proizvođača opreme i supervizora
  • Korišćenje ručnih alata neophodnih za održavanje proizvodne opreme
  • Praćenje svih bezbedonosnih uputstava vezanih za rad sa alatima i mašinama

Osnovni uslovi:

  • Minimum III ili IV stepen elektro ili mašinske struke
  • Poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Visok stepen organizovanosti i sistematičnosti u radu
  • Posvećenost i odgovornost u radu

Mi nudimo:

  • Rad i razvoj karijere u vodećoj, svetski priznatoj kompaniji
  • Priliku za profesionalni i lični razvoj u internacionalnom okruženju
  • Priliku za implementaciju sopstvenih ideja i rešenja

EDS (Electrical Distribution Systems) osnažuju se kroz naše nasleđe globalnog provajdera arhitekture i integrisanih sistema, pružajući distribuciju električnih sistema i veliku brzinu protoka podataka, neophodnih za bogata i visoko automatizovana vozila.

Ukoliko ste zainteresovani da se pridružite našem dinamičnom timu profesionalaca, očekujemo Vašu radnu biografiju.

Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor.