Radoman d.o.o.

locationSubotica, Subotica

U cilju proširenja obima proizvodnje, firma Radoman d.o.o. raspisuje konkurs za radnu poziciju:

Operater za oštrenje i poliranje

Subotica

Opis poslova:

  • Oštrenje i poliranje proizvoda
  • Poznavanje tehničke dokumentacije, crteža i mernih instrumenata
  • Merenje i kontrola dimenzija mašinskog elementa
  • Odgovornost za kvalitetno izvršavanje proizvodnog procesa oštrenja i poliranja
  • Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca i direktora

Uslovi:

  • Samostalan i proaktivan
  • Sposobnost za rad u kratkim vremenskim rokovima
  • Poželjno radno iskustvo
  • Od kandidata sa očekuje spremnost za timski rad i po potrebi pomoć na drugim proizvodnim operacijama
  • Odgovornost, preciznost

Nudimo:

  • Rad u dobroj atmosferi
  • Mogućnost napredovanja