Vendox d.o.o.

locationSubotica, Tuk Ugarnice 14
Card image cap

VENDOX D.O.O. iz Subotice raspisuje konkurs za radno mesto:

Bravar - zavarivač

Subotica

Opis posla:

  • Rad u radionici na izradi bravarskih elemenata i konstrukcija
  • Održavanje higijene-urednosti radnog prostora
  • Rad na drugim poslovima u proizvodnji po potrebi

Uslovi:

  • Stručna sprema u navedenom zanimanju
  • Radno iskustvo od minimum dve godine na sličnim poslovima
  • Poznavanje zavarivanja rel i mig-mag postupkom
  • Poželjno poznavanje gasnog zavarivanja i rezanja
  • Odgovornost i posvećenost poslu
  • Spremnost za usavršavanje i učenje
  • Spremnost za rad u smenama kao i u timu
  • Čitanje tehničkih crteža i šema
  • Tačnost i preciznost u radu

Nudimo:

  • Puno radno vreme - 8 sati rada
  • Prijava i ugovor o radu na određeno, sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Redovna i konkurentna primanja uz mogućnost napredovanja

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti elektronskim putem.