Promont Group d.o.o.

locationPotes pod kulom bb, Vrdnik, Vrdnik

„Fruške terme“ predstavljaju prvi luksuzni hotelski kompleks u Srbiji koji objedinjuje devet termalnih bazena, konferencijske sale, SPA&Wellnes Centar, restoran i dvesta smeštajnih jedinica. Zbog formiranja tima u novom objektu potreban nam je:

Radnik obezbeđenja

Vrdnik

Uslovi:

  • Obrazovanje: minimum III stepen (SSS);
  • Posedovanje licence za službenika obezbeđenja;
  • Dokaz da kandidat nije osuđivan i da nije pokrenut krivični postupak, niti pokrenuta istraga za krivična dela iz nadležnosti sudova i tužilaštva (dokaz: uverenje iz suda i iz MUP-a mogu se dostaviti naknadno);
  • Psiho-fizička sposobnost za obavljanje poslova fizičko-tehničkog obezbeđenja;
  • Poznavanje osnovnog nivoa engleskog jezika;
  • Savesnost, spretnost i odgovornost;
  • Ispravni etički stavovi.

Opis posla:

  • Obavlja dužnost u skladu sa zakonskim propisima, uputstvima za rad službenika obezbeđenja na objektu i nalozima rukovodioca;
  • Vrši kontrolu ulaska i izlaska i kontrolu kretanja lica u objektu;
  • Vrši kontrolu unošenja i iznošenja predmeta i opreme iz poslovnih objekata;
  • Vrši periodične obilaske i kontrolu stanja objekta u skladu sa Planom obezbeđenja objekta;
  • Aktivna saradnja sa operativnim centrom službe
  • Smenski rad.

Nudimo:

  • Obezbeđena sredstva i opremu za rad;
  • Adekvatna i redovna primanja;
  • Obezbeđen prevoz Novi Sad-Vrdnik-Novi Sad;
  • Obezbeđen obrok;
  • Rad u prijatnom ambijentu i pozitivnoj timskoj atmosferi.

Šta nudimo našim zaposlenima?

Zalažemo se za timski rad, lični i profesionalni razvoj, harmonične odnose unutar kolektiva i negujemo optimizam i vedru atmosferu na poslu. Ističemo se kao vodeća kompanija u hotelijerstvu. Ponosni smo na naše uspehe, pre svega na lojalne goste koje smo stekli i na visok kvalitet usluge koji im pružamo. Za to su zaslužni upravo naši zaposleni, te ih nagrađujemo za njihov doprinos uspehu kompanije. Zaposleni predstavljaju ogledalo i dušu objekta u kojem se nalaze, zbog čega zajedničkim timskim radom kreiramo atmosferu koja je prijatna za rad i koja nam je donela titulu omiljenog mesta za odmor naših gostiju.

Zbog velikog broja prijava bićemo u prilici da kontaktiramo samo kandidate koji uđu u uži izbor.