Vatreks Rescue d.o.o.

locationBeograd, Antifasističke borbe 23G/1
Card image cap

Autoelektričar vatrogasnih kamiona/opreme

Lokacija: Beograd

Opis posla:

Svetskom lideru u proizvodnji vatrogasnih kamiona potreban autoelektričar ili elektrotehničar za elektroniku na vatrogasnim kamionima i vatrogasnoj opremi za rad na terenu, teritorija Srbije i zemlje regiona.

  • Dinamični uslovi rada sa mogućnošću napredovanja i dodatne edukacije.
  • Posao se obavlja delimično na otvorenom i u zatvorenom prostoru.
  • Generalne popravke, rešavanje problema iz dela elektronike i rešavanje problema uopšte.
  • Električni testovi na vozilima prema odgovarajućim regulativama.
  • Elektronska dijagnostika vozila.
  • Ugradnja električnih uređaja za kamione i slična vozila, njihova popravka i održavanje.
  • Proveravanje sve opreme poput akumulatora, klime, kočnica, generatora itd.
  • Menjanje neispravnih delova.

Neophodne kvalifikacije:

  • Završena škola za autoelektričara, elektrotehničara za elektroniku na vozilima.
  • Iskustvo u opsegu od 230 i 400 Volta.
  • Poželjno radno iskustvo u servisnoj radionici za kamione.
  • Dozvola C za kamione.
  • Poznavanje rada na računaru (Office paket, Word, Excel, Windows okruženje).
  • Orijentacija prema kupcu i pouzdanost.
  • Komunikacione veštine.
  • Razmišljanje orijentisano na pronalaženje rešenja, fleksibilnost, dobra organizovanost, nezavisnost u radu, fleksibilnost.
  • Prednost poznavanje stranih jezika (engleski,nemački).
  • Spremnost na prekovremeni rad i putovanja u inostranstvo.

Dodatne informacije:

  • Molimo vas da se izjasnite koja su vaša očekivanja po pitanju plate prilikom apliciranja za posao.
  • Prijave slati isključivo na email kao PDF file.