Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o.

locationNovi Pazar, Surčinska 179

Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o. za svog uglednog klijenta, iz oblasti kablovskih telekomunikacija, raspisuje konkurs za poziciju:

Instalater m/ž

Beograd, Novi Sad, Novi Pazar, Kragujevac
 - terenski rad na teritoriji Srbije -

Opis posla:

  • Izvođenje instalaterskih radova unutar objekata:
    • postavljanje kanalica
    • montaža ormana
    • trasiranje instalacije jake i slabe struje
    • krimpovanje LAN utičnica
    • krimpovanje koaksijalnih konektora
    • povezivanje dozni i razvodnih ormana niskog napona
  • Čitanje šeme instalacije za izvođenje radova
  • Radovi u zatvorenim objektima ( poslovni i tržni centri, stambeni objekti, industrijske hale)
  • Izvođenje radova na otvorenom (magistralni vodovi i privodi do objekta)

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema, građevinskog, elektrotehničkog ili mašinskog usmerenja
  • Prethodno iskustvo u obavljanju instalacionih radova; prednost imaju kandidati sa iskustvom u postavljanju elektro i telekomunikacione instalacije
  • Iskustvo u korišćenju električnih ručnih alata (bušilice, brusilice, šrafilice i sl.)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na terenski rad

Nudimo:

  • Stimulativnu zaradu
  • Rad na neodređeno vreme u stalnom radnom odnosu
  • Smeštaj o trošku poslodavca van mesta stanovanja
  • Dva obroka za rad na terenu
  • Plaćenu obuku i probni rad na terenu
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite elektronskim putem.

Kontakt tel.:Kliknite za broj telefona