Soulfood d.o.o. Beograd

locationŠabac, Šabac

Soulfood d.o.o. je jedan od vodećih distributera pića, maloprodaje i veleprodaje na teritoriji Srbije. Kvalitet ponude, profesionalnost usluge, pristupačne cene, neprekidno unapređivanje i razvijanje poslovanja, kao i širenje linije asortimana i osvajanje novih tržišta, bili su principi kojima smo se rukovodili od samih početaka.

U cilju daljeg unapređenja poslovanja i jačanja stručnog tima raspisujemo konkurs za radno mesto

Pomoćni radnik (m/ž)

Mesto rada: Šabac

Opis posla:

  • Vrši utovar i istovar robe;
  • Vrši pakovanje i sortiranje robe;
  • Vrši pomoć pri prevozu robe na terenu;

Uslovi:

  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije;
  • Spremnost za timski rad;
  • Spremnost za rad u smenama.

Nudimo:

  • Perspektivan posao sa mogućnošću napredovanja;
  • Redovnu i stimulativnu zaradu.

Napomena: Ukoliko ste zainteresovani za navedenu radnu poziciju i ispunjavate uslove, molimo Vas da pošaljete Vašu biografiju elektronskim putem.

Možete da nas kontaktirate u terminu od 09 - 15 sati svakog radnog dana na broj telefona Kliknite za broj telefona kontakt osoba Milan Kicošević.