Xenon d.o.o.

locationBeograd, Vojislava Ilića 67

U avgustu 2017. otvoren je novi luksuzni hotel sa 4 zvezdice u ulici Vojislava Ilića.

Potreban nam je:

Noćni recepcioner

Beograd

Potrebna vredna i lako prilagodljiva osoba za rad na recepciji u Xenon Hotelu u Beogradu.

Uslovi:

  • Neophodno je da je osoba komunikativna, prijatna i snalažljiva
  • Potrebno je da kandidat bude raspoložen za rad u trećoj smeni
  • Obavezan je napredni nivo engleskog jezika i još jedan strani jezik
  • Poželjno je znanje rada u MS Office-u, ali će korišćenje istog biti obuhvaćeno u obuci
  • Tražimo osobu koja će upotpuniti naš mali tim i koja je raspoložena da bude zaposlena na duži vremenski period kao i da napreduje u okviru firme
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Kandidat će obavljati recepcijske poslove
  • Prijava i odjava gostiju
  • Uzimanje rezervacija i odgovaranje na iste
  • Rad u hotelskom softveru
  • Rad u extranetu programa Booking.com i Expedia
  • Priprema i izdavanje faktura
  • Saradnja sa svim sektorima hotela i hotelskim menadžmentom
  • Komunikacija i saradnja sa gostima