Miren d.o.o.

locationSubotica, Višnjička 2

Firma za izradu, proizvodnju rezervnih delova i instaliranje procesnih sistema u industriji.

Predstavljamo siguran i pouzdan izbor za naše klijente.

Za naše odeljenje proizvodnje i montaže-tražimo radnika za poziciju:

Bravar - Mašin bravar

Subotica
1 radna pozicija

Opis poslova:

  • instalacija cevovoda
  • montaža i demontaža mašinskih sklopova, rezanje, bušenje i hladna deformacija limova i profila
  • izrada konstrukcija
  • montaža procesne opreme

Neophodni uslovi:

  • III stepen stručne spreme
  • poželjno radno iskustvo od 1 godine - nije uslov
  • samostalno obavljanje poslova po nalogu nadređenog
  • odgovornost i preciznost
  • probni rad od 1 do 3 meseca
  • odgovarajuće lične osobine za rad na terenu i u timu
  • dobro fizičko stanje motoričkih sposobnosti i preciznost
  • pozitivan stav prema poslu, radnim kolegama i predpostavljenima
  • starost od 18 do 55 godina
  • sposobnost za rad na visini

Karakteristike:

  • spremnost kako za timski, tako i za individualni rad
  • spremnost na rad u dinamičnom okruženju
  • spremnost za stalno učenje i usavršavanje
  • zapošljavanje na neodređeno vreme uz zadovoljavajuće rezultate probnog rada

Ono što mi nudimo:

  • rad u međunarodnom okruženju
  • mogućnost kontinuiranog usavršavanja

U procesu selekcije za navedene pozicije predviđena je praktična i teorijska provera primenjivog znanja i traženih kompetencija, za kandidate koji uđu u najuži izbor.