Rasina d.o.o.

locationBeograd, Srećka Jovanovića 51a
Card image cap

Preduzeće: Rasina d.o.o. preduzeće za montažu instalacija

Adresa: Srećka Jovanovića 51a, 11235 Beograd-Mali Požarevac
PIB: 100005801

Preduzeće RASINA je osnovano 1996. godine sa sedištem u Beogradu. Osnovne delatnosti preduzeća su: proizvodnja i prodaja poliesterskih i metalnih plastificiranih mernih i razvodnih ormara, trgovina ostalim elektromaterijalom domaćih i inostranih proizvođača, proizvodnja grebenastih prekidača u saradnji sa poljskim preduzećem APATOR s.a., projektovanje i šemiranje razvodnih ormara, projektovanje elektro-instalacija i izvođenje elektro radova.

Potreban nam je:

Elektromonter - instalater

5 izvršilaca
Lokacija posla: u okviru firme, adresa: Srećka Jovanovića 51a, 11235 Beograd - Mali Požarevac

Uslovi:

  • Nivo obrazovanja: srednja stručna sprema (III ili IV stepen)
  • Radno iskustvo: nije obavezno

Opis posla:

  • Rad na terenu

Nudimo:

  • Redovnu platu, dobre uslove rada

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV elektronskim putem.

Kontakt telefon: Kliknite za broj telefona