Grabo Kapital d.o.o. Beograd

locationKralja Petra 56, Beograd

Hotel ABBA zbog povećanja obima posla raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

Sobar/Sobarica

Beograd

Opis posla:

  • Čišćenje i pospremanje sobe
  • Komunikacija sa recepcijom i drugim sektorima hotela
  • Prati utrošak sredstava za održavanje higijene i soba i vodi njihovu evidenciju
  • Smenski rad, rad na državne i verske praznike

Uslovi za poziciju sobar/sobarica:

  • Prethodno radno iskustvo minimum 1 godine na istim ili sličnim poslovima
  • Minimum SSS, III stepen
  • Osnovno znanje znanja engleskog jezika
  • Osnovno znanje rada na računaru
  • Da je odgovorna, kulturna, komunikativna

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom i modernom okruženju
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja

Kandidati koji ispune uslove iz konkursa biće pozvani na razgovor. Prijave koje nisu zadovoljile uslove iz konkursa neće se dalje razmatrati u postupku prijema, a kandidati o tome neće biti posebno obavešteni.

Za više informacija pozvati: Kliknite za broj telefona