Millennium team d.o.o. Beograd

locationBeograd, Vojvode Stepe 390

Društvo za inženjering, proizvodnju i usluge “MILLENNIUM TEAM” d.o.o. Beograd, ul.Vojvode Stepe br.390, zbog povećanog obima aktivnosti poziva vas da konkurišete za poziciju:

KALKULANT

 2 izvršioca, Beograd

Uslovi:

  • Građevinski inženjer/građevinski tehničar ili
  • Elektro inženjer/tehničar
  • Minimum 3 godina iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Poznavanje rada na računara u (Office, AutoCAD, MS Project, internet, neki od programa za kalkulacije u građevinarstvu)
  • Znanje engleskog jezika

Lične osobine:

  • Komunikativnost, samoinicijativnost, lojalnost, spremnost za rad po pritiskom
  • Sistematičnost, analitičnost i odgovornost u radu
  • Sposobnost za samostalan i timski rad
  • Motivacija i istrajnost u ostvarenju zadatih ciljeva

Opis posla:

  • Izrada ponuda za građevinske, građevinsko – zanatske, instalaterske, montažerske i ostale građevinske radove
  • Izrada ponuda za elektro radove u građevinarstvu
  • Izrada potrebne dokumentacije za predugovaranje, ugovaranje i u toku realizacije projekata
  • Analiza cena i troškova po pozicijama radova
  • Izrada svih vrsta kalkulacija prema postojećim ili kompanijskim normativima i standardima
  • Analiza cena materijala, mehanizacije i rada
  • Prikupljanje, obrada i rangiranje ponuda kooperanta i podizvođača
  • Odgovornost za tačnost kalkulacija i procenu troškova za realizaciju projekta

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja u struci
  • Redovnu zaradu

Rok za konkurisanje: 17.09.2019.

Prijave sa kratkim biografijama poslati elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.