Dis export import d.o.o. Ivanjica

locationBeograd, Novi Beograd

Roberto Baressi – je osnovala grupa ljudi sa ambicijom da kreira kvalitetne košulje, modernih krojeva dostupne svima.

Naši glavni aduti su kvalitetne tkanine i veština krojenja, primenjeni na dve linije košulja: formalnu i ležernu.

Veština krojenja proizilazi iz dugogodišnje saradnje sa nekim od najvećih svetskih brendova iz oblasti mode i proizvodnje košulja, kao što su: La Martina, Cavalli, Guess, Roberta Scarpa. Za ove brendove, dugi niz godina šile su se košulje u našem proizvodnom pogonu. Naši maloprodajni objekti se nalaze na različitim lokacijama u Beogradu.

Potreban nam je:

Prodavac

Beograd

Uslovi i opis posla:

  • Upoznavanje kupaca sa robom, cenama, eventualnim popustima i svim drugim informacijama od značaja za kupca
  • Ljubazan, kulturan, profesionalan odnos prema kupcu
  • Prodaja robe, pakovanje robe
  • Radi na kasi, pos terminalima, platnim karticama, čekovima i ostalim sredstvima plaćanja
  • Prijem robe, kontrola i rad sa pratećom dokumentacijom
  • Održavanje higijene prodajnog objekta
  • Asistencija i učešće pri periodičnim i redovnim popisima

Nudimo:

  • Trening i uvođenje u posao
  • Rad u prijatnom okruženju kao deo tima
  • Stimulativna i redovna primanja
  • Plaćeni troškovi prevoza