Forma VS d.o.o. Beograd

locationBeograd, Beograd TC Ada Mall

Preduzeće FORMA VS iz Beograda osnovana 1990. godine bavi se proizvodnjom, uvozom i prodajom bebi opreme, garderobe, igračaka i pribora za bebe.

Uvozimo i distribuiramo robu aktuelnih i svetski priznatih robnih marki kao što su GB ( Nemačka), JOIE (Engleska), ROAN (Poljska ), INFANTINO (Francuska), PLAY GRO (Australija), FARO (Italija), BATTAT (Kanada), TOMMEE TIPPEE (Engleska), I DO (Italija)…

Proizvodimo robu robne marke JUNGLE i MY BABY koju distribuiramo u Srbiji, Hrvartskoj, Sloveniji, Crnoj Gori, Makedoniji, Bosni i Hercegovini, Kosovu sa planom daljeg širenja tržišta

Zbog povećanog obima posla maloprodajnog objekta JUNGLE BABY u tržnom centru ADA MALL i razvoja maloprodajnog sektora potrebni su nam radnici na poziciji

Prodavac u maloprodaji

Beograd - TC ADA MALL

Neophodni uslovi obavezni za radno mesto su:

  • Minimum srednja stručna sprema IV stepen
  • Aktivno poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Poznavanje rada na slanju i primanju elektronske pošte (Outlook Express)
  • Poznavanje rada na internet pretraživačima
  • Odgovornost i organizovanost u poslu
  • Komunikativnost, ljubaznost i timski rad
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Poželjno iskustvo u prodaji bebi opreme, igračaka i garderobe za bebe i decu

Kratak opis posla:

  • Primanje i izlaganje robe po pravilima preduzeća i robne marke
  • Komunikacija sa kupcima i usluživanje u skladu sa standardima preduzeća
  • Rad na kasi i računaru
  • Praćenje zaliha i asortimana
  • Komunikacija sa dobavljačima i poručivanje robe u skladu sa potrebama maloprodajnog objekta
  • Vođenje propratne dokumentacije obavezne za rad maloprodajnog objekta

Nudimo Vam:

  • Dinamično okruženje
  • Redovnu i stimulativnu platu
  • Mogućnost stručnog usavršavanja
  • Lični i profesionalni razvoj i napredak u karijeri

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Napomena: Slanjem prijave, kandidat daje saglasnost da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.