Europapier Dunav d.o.o. Beograd

locationBeograd, Batajnički drum 6f

Firma Europapier-Dunav pripada grupaciji Europapier Group, vodećem trgovcu papira  u centralnoj i istočnoj Evropi.

Europapier-Dunav d.o.o. zbog povećanog obima poslova u  SEKTORU LOGISTIKE ima potrebu za profesionalnom i odgovornom osobom za poziciju:

Magacioner-viljuškarista/Warehouse Worker-Forklift Worker

Lokacija : Beograd, Zemun

Opis posla:

  • Rad na prijemu robe – kvantitativna i kvalitativna kontrola
  • Rad na izdavanju robe
  • Sortiranje i premeštaj robe u magacinu
  • Održava čistoću i urednost magacina
  • Konstantna eudukacija o prodajnom asortimanu robe sa kojom manipuliše.
  • Vozi viljuškar i rukuje ručnim paletarom
  • Obavlja administrativne poslove vezane za prijem i izdavanje robe

Uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Samoinicijativa u radu, timska orijentacija
  • Položen ispit za viljuškaristu (poželjno/ nije neophodno)
  • Iskustvo na sličnom radnom mestu je poželjno/ nije neophodno

Nudimo:

  • Stalno zaposlenje
  • Stabilan posao u internacionalnoj kompaniji
  • Redovna primanja
  • Radno vreme 40h nedeljno