Chemos a.d. Palić

locationPalić, Horgoški put 97

Chemos Palić se bavi preradom plastike i izradom plastične ambalaže za potrebe kućne hemije, kozmetike, prehrambene industrije. Osnovni proizvodi su plastične flaše, tube i zatvarači, a u toku proizvodnje vrši se i proces štampe na tubama i flašama.

Potreban nam je:

Operater na mašini

Palić

Opis posla:

  • rad na proizvodnim linijama (smenski rad)
  • priprema i pakovanje ambalaže u kutije
  • praćenje kvaliteta upakovanih artikala
  • pripremanje sirovine i pomoćnog materijala
  • snabdevanje mašina sa pripremljenim sirovinama
  • mlevenje tehnološkog i ostalog otpada
  • montiranje alata, štelovanje i pokretanje mašina i alata

Uslovi rada:

  • osnovna škola ili SSS
  • sa ili bez radnog iskustva

Prijave za zaposlenje slati elektronskim putem ili doneti lično.