Enmon d.o.o. Beograd

locationNovi Sad, Rumenački put bb

ENMON d.o.o. zauzima poziciju lidera na domaćem tržištu u prodaji keramičkih pločica i opreme za kupatila kako u veleprodaji tako i u maloprodaji. Savremeni model organizovanja i stručna osposobljenost zaposlenih osnov su našeg uspešnog poslovanja. Postanite i Vi deo uspešnog ENMON tima.

Zbog povećanja obima posla, dajemo oglas za prijem radnika na radno mesto:

Vozač C kategorije

Mesto rada: Novi Sad

Uslovi:

  • stručna sprema: II, III ili IV stepen
  • radno iskustvo: najmanje 1 godina rada na poslovima vozača i magacionera

Posebni uslovi:

  • lekarski pregled za vozače
  • vozačka dozvola C kategorije
  • vozačka (taho) kartica
  • potvrda da nije kažnjavan

Opis posla:

  • prati dokumentaciju (otpremnice, povratnice, račune, prijemnice)
  • kontroliše zalihe i ispravnost primljene i isporučene robe
  • kontroliše utovar i istovar
  • utvrđuje nedostatke robe i sastavlja zapisnik o nedostacima
  • predlaže načine za umanjenje eventualne mogućnosti za oštećenje robe
  • vodi računa o očuvanju osnovnih sredstava sredstava
  • odgovara za ažurnost i tačnost izvršavanja radnih zadataka
  • odgovara za utovar i istovar robe i isporuku kupcima
  • praćenje i primena ZOBS-a
  • obaveza da ispravno vodi putne naloge i da ih slaže uz taho listiće
  • da poseduje u službenom vozilu taho listiće za prethodni mesec u kompletu (zadnjih 30 traka sa potvrdama o vikend pauzi)
  • odgovoran za praćenje dnevnog vremena vožnje, dnevni odmor i vikend pauza
  • obavezan je da u vozilu ima kod sebe neophodnu dokumentaciju - putni nalog, polisu, saobraćajnu dozvolu, vozačku dozvolu i evropski zapisnik
  • obavezan je da u vozilu ima kompletnu opremu prema zakonskim aktima
  • obavezan je da vodi računa o isteku šestomesečnog pregleda i registraciji vozila
  • odgovoran za praćenje isteka roka važnosti lekarskog uverenja i obavezan je da original nosi sa sobom
  • obavezan je da vodi računa o isteku PP aparata

Kandidatu nudimo:

  • dinamičan posao u kompaniji sa konstantnim rastom
  • stalnu obuku i usavršavanje u cilju poboljšanja posla koji obavlja
  • izuzetno kolegijalnu i timski nastrojenu radnu okolinu
  • ugovor na određeno radno vreme sa mogućnošću prijema na neodređeno radno vreme (za stalno)