Sushi Republic & Co

locationBeograd, Uzun Mirkova 11

Restoran Angry Monk je ekskluzivni fine dining restoran azijske kuhinje u centru Beograda i predstavlja čaroliju dobrih ukusa. Trenutno je u potrazi za profesionalnim osobljem na poziciji:

Konobar/Konobarica

Beograd

Opis posla:

  • prima narudžbine i prenosi ih osoblju u kuhinji ili na šanku
  • poslužuje hranu i piće u restoranu
  • vrši naplatu usluge u restoranu
  • vodi računa da gost dobije što kvalitetniju uslugu
  • održava stalnu komunikaciju sa gostima

Uslovi:

  • minimum srednja stručna sprema
  • iskustvo na ovim poslovima minimum godinu dana
  • znanje engleskog jezika
  • komunikativnost i ljubaznost

Nudimo:

  • redovna mesečna primanja
  • obrok u restoranu
  • mogućnost napredovanja i usavršavanja

Ukoliko želite da se pridružite našem timu, pošaljite nam CV do 04.10.2019.