A Sport DD d.o.o. Beograd-Novi Beograd

locationBeograd, Novi Beograd

Mi smo kompanija @ sport, bavimo se maloprodajom sportske opreme najvećih svetskih brendova. Kompanija ima šest outlet prodavnica na teritoriji Beograda i Novog Sada.

Zbog proširenja posla potrebni su nam ambiciozni ljudi koji imaju želju da rade, napreduju i učestvuju u izgradnji novog outlet centra u Srbiji.

Prodavac

Beograd

Opis posla:

  • Odgovara za adekvatno i pravovremeno funkcionisanje svih procesa vezanih za prodaju (usluga, poznavanje robe, higijena u maloprodajnom objektu, odnos prema kupcu)
  • Informiše kupca o karakteristikama artikala iz asortimana MPO, uslovima i mogućnostima plaćanja
  • Odgovara za ispravnost istaknutih cena na robi
  • Prati asortiman i želje kupaca i o tome obaveštava menadžera MPO
  • Vrši prijem robe iz magacina ili drugog MPO, ukazuje na odstupanja/neusaglašenosti ukoliko se pojave prilikom prijema robe
  • Odlaže robu u magacinskom prostoru u skladu sa internom organizacijom magacina u MPO
  • Izlaže artikle u MPO u skladu sa standardima Kompanije
  • Odgovara za dopunu i fizički izlaže robu u MPO
  • Sprovodi nivelacije cena poštujući zakonske propise i procedure na nivou Kompanije
  • Pruža kvalitetnu uslugu potrošačima

Uslovi:

  • Stručna sprema: IV - VI stepen stručne spreme
  • Radno iskustvo: 1 godina na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru