Balkanprogres d.o.o. Kruševac

locationBeograd, Borča

"Balkanprogres" d.o.o. je preduzeće koje posluje od 1992. godine i bavi se uvozom, distribucijom i prodajom guma za sve vrste vozila. Naša prodajna mreža rasprostranjena je širom Srbije. Balkanprogres je zvanični distributer renomirenoh brendova kao što su Michelin, GT Radial, GoodYear, Kama, Kabat i drugih.

Raspisujemo konkurs za poziciju:

Mehaničar za reglažu trapa

Mesto rada: Borča (Beograd)

Opis poslova:

  • reglaža (optika) trapa
  • laka mehanika
  • vulkanizerski poslovi

Potrebna znanja i veštine:

  • poželjno radno iskustvo na poslovima reglaže trapa
  • odgovornost, tačnost, pouzdanost

Uslovi koje nudimo:

  • dobra zarada
  • dobri uslovi rada
  • prijava na penziono i socijalno od prvog radnog dana

Očekujemo Vaše prijave.

Rok za konkurisanje: 20.09.2019.