Weldgas d.o.o.

locationZrenjanin, Zrenjanin
Card image cap

Potreban nam je:

Prodavac opreme i repromaterijala iz oblasti zavarivanja

Beograd, Zrenjanin

Opis posla:

  • Direktan kontakt sa kupcima, usluživanje kupaca i prodaja robe
  • Rad na računaru i fiskalnoj kasi
  • Izrada, praćenje i odlaganje osnovne dokumentacije o tokovima robe
  • Poručivanje robe, zaprimanje i izlaganje robe na police
  • Praćenje asortimana i usklađivanje sa željama kupaca

Uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada na računaru
  • Ljubazan i prijatan pristup kupcu
  • Komunikativna, odgovorna i organizovana osoba

Nudimo:

  • Rad u Weldgas-u je organizovan u jednoj smeni sa fiksnim radnim vremenom
  • Redovna mesečna zarada sa mogućnošću ostvarivanja mesečnog bonusa na osnovu definisanog targeta
  • Predviđena je osnovna obuka i uvođenje u radne obaveze

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu slati elektronskim putem.