LEAN OFFICE DOO

locationBeograd, Jablanička 3I

Ukoliko ste prodajno orijentisani, uživate u prezentovanju usluga, i interesantna Vam je oblast telekomunikacija pridružite se našem mladom timu i postanite naš

PREDSTAVNIK PRODAJE

Beograd, Novi Sad, Kragujevac, Niš

Šta očekujemo:

  • Izražene pregovaračke i prodajne veštine;
  • Odlične komunikacione veštine;
  • Spremnost za rad na terenu;
  • Uverljivost;
  • Mogućnost samostalnog i timskog rada;
  • Organizovanost;
  • Poželjno iskustvo u prodaji;
  • Veštine rada na računaru;
  • Poželjna vozačka dozvola "B" kategorije;

Sta nudimo:

  • Dinamičan tim i prijateljska atmosfera u kojoj ćeš dobiti podršku od početka;
  • Priliku da naučis od iskusnijih kolega i da kroz naše obuke usavršiš svoje prodajne veštine;
  • Fiksnu zaradu i atraktivnu ponudu bonusa, u skladu sa tim koliko si u mogućnosti da prodaš;

Opis posla:

  • Akvizicija novih korisnika;
  • Poseta potencijalnih korisnika i ugovaranje novih poslova;
  • Pružanje svih relevantinih informacija korisnicima u vezi sa našim uslugama, benefitima, mesečnim računima;
  • Iniciranje novih ideja i načina za unapređenje postojećih radnih procesa;
  • Redovno izveštavanje o rezultatima i planovima rada;