Deoflor east d.o.o.

locationStara Pazova, Banovačka 68

Deoflor je kompanija koja se bavi proizvodnjom osveživača prostora u čvrstom, tečnom stanju ili/i obliku gela, patrona za dezinfekciju sanitarija u čvrstom i tečnom stanju. Od 2017. godine Deoflor, čije je sedište u Italiji, svoje poslovanje obavlja u Srbiji pod nazivom Deoflor East, sa proizvodnim pogonom koji je smešten na lokaciji u Staroj Pazovi. Za potrebe poslovanja raspisujemo konkurs za radno mesto:

Radnik u proizvodnji

Stara Pazova

Opis posla i odgovornost:

  • Priprema materijala za proizvodni proces
  • Obavljanje procesa proizvodnje prema uputstvima i procedurama
  • Održavanje sredstava za rad
  • Održavanje radnog mesta i radnog prostora
  • Pakovanje prema standardima
  • Poštovanje propisa o bezbednosti na radu

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Odgovornost u ispunjavanju zadatih ciljeva i zadataka
  • Orijentisani ka realizaciji zadatka i ostvarenju ciljeva
  • Motivisanost za stalno zaposlenje
  • Sposobnost rada u timu

Nudimo:

  • Redovnu zaradu
  • Prijavu na puni iznos zarade
  • Mogućnost stalnog zaposlenja