Bugarinovic Transport d.o.o. Novi Sad

locationNovi Sad, Sentandrejski put 184

Preduzeće za prevoz robe u međunarodnom saobraćaju Bugarinović Transport d.o.o. iz Novog Sada raspisuje konkurs za radnu poziciju:

Mehaničar – pomoćni radnik u radionici

Novi Sad

Zapošljavamo mehaničara – pomoćnog radnika u radionici za teretna vozila u Novom Sadu.

Uslovi:

  • Stručna sprema: III ili IV stepen;
  • Potrebno poznavanje mehanike;
  • Rad sa dijagnostičkim uređajima, vulkanizerskim mašinama;
  • Najmanje vozačka dozvola B kategorije (C kategorija će se smatrati kao prednost);
  • Samoinicijativan, pedantan, vredan, ažuran.

Opis posla:

  • Kompletna mehanika, vulkanizerske usluge, popravak prikolica, lako održavanje i zamena guma i felni;
  • Održavanje i popravak teretnih vozila, obavljanje preventivnih pregleda teretnih vozila i otklanjanje kvarova;
  • Drugi poslovi po naredbi neposrednog pretpostavljenog.

Nudimo:

  • Dobre uslove za rad;
  • Motivacija, stimulacija, mogućnost napredovanja;
  • Korektan odnos.