Orion Telekom d.o.o. Beograd

locationBeograd, Beograd
Card image cap

DA LI STE SPREMNI?

Mi smo mlada, dinamična, strastvena, inovativna telekomunikaciona kompanija.

U timu nas je više od tri stotine i svi smo posvećeni da našim rezidencijalnim i biznis korisnicima pružimo kvalitetna, inovativna i pouzdana rešenja iz oblasti fiksne telefonije, Interneta i IP televizije.

BUDI DEO AVANTURE.

MI VERUJEMO U IZAZOVE.

U cilju proširenja našeg tima za razvoj i održavanje servisa raspisujemo konkurs za radno mesto:

Administrator servisa

Beograd

Opis posla:

  • Pružanje tehničke pomoći i informacija korisnicima telefonskim i elektronskim putem
  • Rešavanje tehničkih problema prema internim procedurama
  • Registracija klijenata i ažuriranje podataka o klijentima kroz aplikacije (CRM)
  • Prepiska sa korisnicima u vezi sa upitima pristiglim putem sajta i elektronske pošte

Profil kandidata:

  • Srednji nivo znanja u oblasti hosting tehnologija
  • Poznavanje engleskog jezika (mogućnost korišćenja stručne literature)
  • Izražene komunikacione veštine i ljubaznost
  • Timski duh, inicijativa i želja za stalnim unapređenjem znanja i veština
  • Preciznost i odgovornost u ispunjavanju radnih zadataka

 Uslovi:

  • Ugovor o radu na neodređeno vreme
  • Rad u dve smene
  • Lokacija rada: Mala pruga br. 8, Zemun Polje

Ako želite da se pridružite našem timu, pošaljite svoj CV.

Biće kontaktirani samo kandidati koji ulaze u uži krug izbora.

Rok za konkurisanje: 21.09.2019.

www.oriontelekom.rs