Neomedica d.o.o.

locationNiš, Bulevara Cara Konstantina 82-86

NeoMedica d.o.o. Niš, proizvođač IVD medicinskih sredstava i ekskluzivni zastupnik i distributer medicinskih sredstava renomiranih svetskih kuća prima u svoj tim više izvršilaca za radno mesto:

MAGACIONER

Niš

Opis posla:

Zadaci:

  • Prijem, istovar i utovar robe
  • Aktivnosti koje se preduzimaju radi očuvanja robe
  • Selektovanje, odvajanje i priprema robe
  • Redovan mesečni popis
  • Vođenje evidencije o stanju robe
  • Odgovoran je za higijenu magacina i manipulativnog prostora van magacina

Uslovi:

  • Nivo stručne spreme - SSS
  • Poželjno radno iskustvo na pozicijama magacionera
  • Aktivan vozač B kategorije
  • Poželjno posedovanje Sertifikata za upravljanje viljuškarom
  • Osnovno poznavanje rada na računaru

Lične karakteristike:

  • Odgovornost i preciznost u radu
  • Disciplinovanost i zrelost
  • Ispoljena sposobnost za timski rad

Nudimo:

  • Rad u proaktivnom i uspešnom timu
  • Potrebnu edukaciju i
  • Stimulativne uslove rada

Vašu biografiju na srpskom i engleskom jeziku, skorašnju fotografiju u boji, kopiju diplome, kao i eventualne reference, možete poslati elektronskim putem.