Domaća trgovina d.o.o. Beograd

locationNovi Sad, Novi Sad
Card image cap

Potreban nam je:

KASIR - IZLAGAČ

Beograd, Novi Sad, Zlatibor

Od kandidata očekujemo:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na kasi
  • Dobre komunikacijske sposobnosti
  • Sposobnost prilagođavanja različitim ljudima i zahtevima posla
  • Spremnost na tačno, odgovorno i blagovremeno obavljanje radnih dužnosti

Opis posla:

  • Obavljanje aktivnosti u vezi sa naplatom robe na fiskalnim kasama gotovinski, čekovima i drugim instrumentima plaćanja
  • Komuniciranje sa potrošačima u cilju pružanja informacija o proizvodima i samom objektu, upućivanje na poslovođu objekta u slučaju eventualnih reklamacija
  • Pakovanje robe potrošačima na kasi
  • Posluživanje potrošača željenom robom
  • Rad na odeljenju, izlaganje robe, praćenje rokova i isticanje cena

Prijavljivanjem na konkurs dajete saglasnost da se vaši lični podaci koriste i obrađuju u svrhu regrutacije i selekcije kandidata.

Svi podaci koje budemo obrađivali biće poverljivi i neće biti dostupni trećim licima.